O nas

Natalia Ulman

lekarz weterynarii
członek EESVO - East European Society of Veterinary Ophthalmology


Moja przygoda z weterynarią zaczęła się w 2007 roku, kiedy rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam w dużej zielonogórskiej lecznicy. Potem zawędrowałam do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie pracowałam w całodobowej klinice.

Już w czasie studiów interesowałam się radiologią, a szczególnie ultrasonografią. Z kolei miłość do okulistyki zakiełkowała we mnie dopiero po pewnym czasie pracy w zawodzie i teraz jest zdecydowanie na pierwszym miejscu. Bardzo chciałabym, aby Ulvet stał się w przyszłości specjalistyczną przychodnią okulistyczną.

W trakcie rocznego pobytu na Słowacji ukończyłam fakultet z okulistyki prowadzony przez Prof. Alexandrę Trbolovą, aktualnego prezesa EESVO - Wschodnioeuropejskiego Towarzystwa Okulistyki Weterynaryjnej. Obecnie swoje umiejętności stale doskonalę na licznych szkoleniach. To one dają mi energię do działania i umożliwiają ciągły rozwój. Uwielbiam swoją pracę, nic nie daje mi tyle satysfakcji jak trafna diagnoza, zadowolony zwierzak i jego właściciel.

Poza pracą bardzo lubię również sport i muzykę. I mam totalnego bzika na punkcie moich dwóch kotów.

Paweł Jędrzejczak

menedżer, asystent


Pełniąc funkcję menedżera staram się, by przychodnia dysponowała jak najlepszym sprzętem diagnostycznym. To spore wyzwanie, gdyż współczesna weterynaria to także wiele skomplikowanych systemów i urządzeń. Bez wątpienia mój wieloletni związek z branżą IT bardzo pomaga mi sprostać temu zadaniu.

W życiu Ulvetu uczestniczę także w roli asystenta, co daje mi okazję lepiej poznać i zrozumieć codzienne problemy, jakie napotyka na swojej drodze lekarz weterynarii.

Jesteśmy nowym miejscem na weterynaryjnej mapie Zielonej Góry i wciąż mamy wiele pomysłów jak je ulepszyć. Jestem przekonany, że nasze codzienne starania zaowocują skutecznym leczeniem Pacjentów oraz zadowoleniem ich Właścicieli.