O nas

Natalia Ulman

lekarz weterynarii
członek EESVO - East European Society of Veterinary Ophthalmology


Moja przygoda z weterynarią zaczęła się w 2007 roku, kiedy rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam w dużej zielonogórskiej lecznicy. Potem zawędrowałam do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie pracowałam w całodobowej klinice.

Już w czasie studiów interesowałam się radiologią, a szczególnie ultrasonografią. Z kolei miłość do okulistyki zakiełkowała we mnie dopiero po pewnym czasie pracy w zawodzie i teraz jest zdecydowanie na pierwszym miejscu. Bardzo chciałabym, aby Ulvet stał się w przyszłości specjalistyczną przychodnią okulistyczną.

W trakcie rocznego pobytu na Słowacji ukończyłam fakultet z okulistyki prowadzony przez Prof. Alexandrę Trbolovą, aktualnego prezesa EESVO - Wschodnioeuropejskiego Towarzystwa Okulistyki Weterynaryjnej. Obecnie swoje umiejętności stale doskonalę na licznych szkoleniach. To one dają mi energię do działania i umożliwiają ciągły rozwój. Uwielbiam swoją pracę, nic nie daje mi tyle satysfakcji jak trafna diagnoza, zadowolony zwierzak i jego właściciel.

Poza pracą bardzo lubię również sport i muzykę. I mam totalnego bzika na punkcie moich dwóch kotów.

Martyna Fleszar

lekarz weterynarii


W 2013 roku ukończyłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Już od pierwszego roku studiów poświęcałam dużo swojego wolnego czasu na wolontariat w różnych lecznicach weterynaryjnych. Pozwoliło mi to od razu po studiach pracować na stanowisku samodzielnego lekarza.

Chętnie uczestniczę w kursach i konferencjach, głównie dermatologicznych. Ukończyłam Kurs Dermatologii Klinicznej Psów i Kotów u dr Joanny Karaś- Tęczy oraz Kurs Cytologii Klinicznej Psów i Kotów u dr Francesco Carraniego. Poza moją ukochaną dermatologią interesuje się również medycyną kotów.

Oprócz pracy i nauki, które bardzo lubię, trenuję crossfit i wspólnie z mężem prowadzę bloga podróżniczego.

Kamila Grześkowiak

technik weterynarii


Moje zamiłowanie do zwierząt rozpoczęło się już w dzieciństwie. Znosiłam do domu wszystkie chore i potrzebujące zwierzaki. Rodzice nie mieli ze mną lekko. Później trafiłam do ogólnopolskiej organizacji pomagającej zwierzętom. Na interwenjach widziałam wiele przypadków skrajnie złego traktowania psów i kotów. Serce pękało, ale cieszyło to, że często udawało się pomóc.

Kolejny mój przystanek to Zielonogórskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, gdzie przepracowałam ponad 6 lat. Tam zdobyłam nieocenione doświadczenie. Poznałam różne zachowania psów i kotów, nauczyłam się radzić sobie ze zwierzętami w stresie, które nie zawsze są przyjaźnie nastawione do człowieka. Miałam styczność z wieloma przypadkami medycznymi. Współpracując z lekarzami weterynarii, walczyliśmy o każdą istotę.

W międzyczasie zdobyłam wymarzony tytuł technika weterynarii.

A teraz mam pod opieką Państwa podopiecznych, z czego bardzo się cieszę.

Paweł Jędrzejczak

menedżer, asystent


Pełniąc funkcję menedżera staram się, by przychodnia dysponowała jak najlepszym sprzętem diagnostycznym. To spore wyzwanie, gdyż współczesna weterynaria to także wiele skomplikowanych systemów i urządzeń. Bez wątpienia mój wieloletni związek z branżą IT bardzo pomaga mi sprostać temu zadaniu.

W życiu Ulvetu uczestniczę także w roli asystenta, co daje mi okazję lepiej poznać i zrozumieć codzienne problemy, jakie napotyka na swojej drodze lekarz weterynarii.

Jesteśmy nowym miejscem na weterynaryjnej mapie Zielonej Góry i wciąż mamy wiele pomysłów jak je ulepszyć. Jestem przekonany, że nasze codzienne starania zaowocują skutecznym leczeniem Pacjentów oraz zadowoleniem ich Właścicieli.